יש לכם שאלה? כתבו לי!

זה לא מובן מאליו!

ענת, קיבלנו בימים האחרונים את תוצאות האבחון. ואני מרגישה חובה וצורך להודות לך, הן על האבחון והן על התוצאות שלו. ליאור הגיע לאבחון כשהוא חושש ומתוח (וגם אני הייתי מתוחה יחד איתו), אבל החיוך שלך שקידם את פנינו הפיג מייד את המתח. כשהתחלת להסביר ולשאול אותנו שאלות, הסבלנות, הפנים המאירות, ההבנה והמקצועיות שלך גרמו לנו להבין מיד שאנחנו בידים טובות ושהגענו למקום הנכון. כשליאור יצא מהאבחון שאלתי אותו איך היה, הוא ענה בחיוך מנצח "היה כייף!". לא חשבתי שתהליך של אבחון יכול להיות כייף...לא היה זכר לחשש ולמתח הרב איתם נכנס לאבחון רק שעות ספורות קודם לכן. כשקיבלנו את תוצאות האבחון הבנו שתחושת הבטן שלנו הייתה מוצדקת - השילוב של אנושיות ומקצועיות הביאו לכך שהצלחת לאתר את מקור הבעייה, והרי ידוע שהדרך לפתרון מתחילה באיתור המקור של הבעייה. את הצלחת לשים את האצבע בדיוק בנקודות הבעייתיות, שאותן לא ידענו בעצמנו להגדיר לפני שהגענו. ויתרה מזאת. את נתת לי את מספר הטלפון הפרטי שלך, על מנת שאוכל לשאול כל שאלה שתעלה לאחר האבחון ולאחר קבלת התוצאות. נתת לנו הרגשה שבאמת אכפת לך. שאת באמת רוצה לעזור לנו. שחשוב לך שליאור יצליח וימצה את מלוא היכולת שלו. על כל זה רציתי להגיד לך תודה ענקית!! אין כמוך!! הנכונות שלך להסביר ולענות גם בזמנך הפרטי לא מובנים מאליהם. דרישת שלום חמה מליאור וכל טוב".

טובה למברג טבצ'ניק

ענת מקצועית נ ק ו ד ה !!!

ענת עשתה אבחון לבני, ולמרות שהיו לי קצת חששות לגבי החיבור שלהם יחד ,מהר מאוד ענת הצליחה להגיע אליו ולדבר בשפה שלו. האבחון עבר בכייף עבור הבן שלי , ובמקצועיות עבורי ועבור בית הספר. 
אני ממליצה בחום .
תודה ענת

אביגיל בניסטי

הורים מרוצים כותבים

ענת היתה מדוייקת והאבחון מצויין

ערכה איבחון לבן שלי...לא ידעתי איך הוא יחתבר אליה אבל ענת הייתה מדהימה. דברה בדיוק בשפה שלו , היא היייתה מדוייקת והאיבחון היה מצויין גם מבחינת הילד וגם מבחינת בית הספר. אני רוצה מאוד להודות לך על זה.

רובין טל

תודה תודה תודה

ענת יקרה,
נתתי לך הצצה אל היקר לי מכל - בתי!
ואת בעדינות רבה ובמקצועיות, הנחית אותי לעשות את הדבר הנכון ביותר עבורה, ואגב - לא בהכרח הנכון ביותר עבורך (אמרת שאין צורך באבחון...).
יצרת שקט במערכת וזה מה שהיינו זקוקים לו. תודה רבה !

נגה פאר

ענת - את קוסמת!

שמי אורית, והייתי אצלך באבחון עם הבת שלי. ענת, את קוסמת
אני חייבת לציין שהפגישה איתך ביום האבחון עשתה פלאים לטל. פתאום הבינה שהיא חייבת להשקיע יותר. מה שאמרנו לה כל הזמן לא כל כך עזר, אך ביום ששמעה זאת ממך היא הגיעה הבייתה ואמרה לי שכנראה אני צודקת, ואם מאבחנת אומרת אז צריך שינוי! ומאז יש באמת שינוי משמעותי. תודה.

בצראוי אורית

אין כמוך

ענת יקרה
רצינו להודות לך על היחס האישי והרוגע שאת משדרת, וכמובן על ההכוונה. 
חיזקי ואמצי! 
משפחת שמואלי

רונית קופל

את נהדרת

ענת יקרה! 
רציתי לאמר לך המון תודה על אבחון מדהים שעשית לשתי בנותיי. הכרתי אותך לפני שלוש שנים באבחון הראשון של הבת שלי, שבזכותך ובזכות רמת ההבנה הנבדרת שלך והיכולת לאבחן אותה כל כך נכון היא עברה בהצלחה את כל הבגרויות ובציונים גבוהים מאד. היום, אחרי שלוש שנים הגעתי אלייך שוב עם בתי השנייה, והצלחת בדיוק כמו בפעם הראשונה ואף יותר לאבחן הכל, בדרכך הכל כך נעימה ואהובה את בתי השנייה. אני בטוחה שנתראה באבחון הבא עם בני. 
אני מודה לך שבזכותך לילדי קל יותר היום. את אשה נעימה, מקסימה ורגועה ונותנת הרגשה נהדרת למי שמולך. תודה לך ענת, תודה! 

רונית קופל

יצירת קשר

כל הזכויות שמורות לענת דבובוסקי© אבחון דידקטי, יעוץ והכוונה