אודותיי

היי, תודה על ביקורכם באתר שלי.

 

אני ענת דובובסקי, מאבחנת קשיי למידה למתבגרים ובוגרים המתקשים ללמוד.

 

עלי בקצרה: אני בוגרת אוניברסיטת תל אביב ובעלת תואר שני (M.A) בחינוך מיוחד ולקויות למידה.

 

מעל 16 שנים אני משמשת כמאבחנת דידקטית לילדים, למתבגרים ולמבוגרים. בשנים האחרונות אני גם  מדריכת סטאז'ריות, שסיימו לימודיהן. את הכשרתי קיבלתי בסניף ניצ"ן בתל אביב. 

 

בנוסף לכך, למדתי אימון אישי, אמון משפחתי רב מערכתי, אימון הורים ואימון קשב, וכן אמון ילדים. לאורך השנים, השתלמתי באופן מקצועי בכל החידושים האחרונים, הקשורים לתחום עבודתי. 

 

במסגרת פגישותיי עם משפחות, אני מוצאת אצל ההורים תסכול, חוסר הבנה, בלבול ובעיקר חוסר אונים. בדרך כלל ההורים מתקשים להכיל את הפער בין הילד המקסים שיש להם בבית, לאותו ילד שהמערכת פוגשת ומדברת עליו. 

 

אני מזמינה אתכם ההורים, התוהים מדוע הילד שלכם חסר מוטיבציה, לא לומד, משתעמם ,  להגיע אלי לשיחה, או לאבחון ולעמוד יחד על מהות הקושי.  באווירה תומכת, תוך ההקשבה מלאה, ומתוך נסיוני הרב, אוכל לתת לכם מענה.

 

בנוסף, למבוגרים העומדים בפני בחירת מסלול לימודים, תלמידי מכללות ששנמנעו מאבחון בעבר או כאלה המעוניינים בחידוש האבחון, מוזמנים להגיע אלי לשיחת ייעוץ או לעריכת ייעוץ עדכני. 

 

זו הזדמנות עבורכם לפתוח דף חדש ולהתחיל ברגל ימין. תנו הזדמנות לעצמכם והייו לומדים יעילים יותר. 

 

חשוב שהאבחון ייעשה ע"י איש מקצוע מיומן, בעל ניסיון רב, שהוכשר בליקווי למידה. מאבחן מנוסה ידע לזהות את החוזקות של המאובחן ולייסע לו לצאת לדרך חדשה עם תחושת הקלה וערך ועם כלים יישומיים שישרתו אותו לטווח הארוך. 

יצירת קשר

כל הזכויות שמורות לענת דבובוסקי© אבחון דידקטי, יעוץ והכוונה